Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,20 zł , zmiana od tamtej pory: -12,67%

Rosja i USA się dogadały

Zgłoś do moderatora
Sankcje na Nord Stream 2 oraz w dwóch innych aspektach zniesione:

https://www.rp.pl/biznes/art19176741-nord-stream-2-znika-z-pakietu-sankcji-usa-i-rosja-sie-dogadaly

https://biznesalert.pl/usa-licza-na-slowo-niemiec-w-sprawie-nord-stream-2-i-usuwaja-zapisy-o-sankcjach-po-telefonie-putina/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL -6,34% 51,70 2022-01-24 15:40:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.