Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,35 zł , zmiana od tamtej pory: -7,92%

ROBI SIĘ CIEkawiE

Zgłoś do moderatora
Columbus z innowacyjną technologią bilansowania 1:1

https://subiektywnieofinansach.pl/columbus-jak-amazon-sprzeda-fotowoltaike-i-odbierze-prad-bilansowanie-blockchain/?fbclid=IwAR24qgr08N_eItfASTEqlO5TsChoWxkbFq3Gex7exTw9HpNNXaTqLihsNcM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,93% 43,60 2021-04-23 13:52:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.