Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,04 zł , zmiana od tamtej pory: -14,80%

RNKiem pokrywają straty MRC

Zgłoś do moderatora
Typowy błąd. MRC się wali, więc zamiast wywalać słaby papier to sprzedają tam gdzie zarobili, czyli Rank, a MRC trzymaj łudząc się na odbitkę. To się zawsze źle kończy. Bo MRC będzie spadał dalej, a Rank rósł. Tylko potrzeba przeczyszczenia, które właśnie trwa.
Czytając to forum, widzę, że akcjonariat MRC i RNK trochę się pokrywa.
  • RNKiem pokrywają straty MRC Autor: ~ja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,89% 2,59 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.