Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,80 zł , zmiana od tamtej pory: -15,91%

Rezygnacja członka zarządu

Zgłoś do moderatora
Kiedy członek zarządu odpowiedzialny za zakupy towarów opuszcza okręt po prawie 20 latach na pokładzie, to wiedz, że coś się dzieje.

W obliczu tego, co się teraz dzieje, ten człowiek był najważniejszy w firmie. Wzrost kosztów transportu, wzrost kosztu towarów, wzrost kosztów komponentów, zatory handlowe, zerwane łańcuchy dostaw... ktoś to wszystko musi ogarnąć, a szef tego działu opuścił pokład ze skutkiem natychmiastowym.
Nie wróży to nic dobrego :(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 0,30% 67,10 2022-10-07 16:24:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.