Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: 30,38%

Rewitalizacja Drukarni Bydgoszcz

Zgłoś do moderatora
https://expressbydgoski.pl/wracaja-sklepy-do-drukarni-w-bydgoszczy-bedzie-nowa-drukarnia/ar/c3-14415681
Są spore szanse, że inwestycja w obligacje Centrum Usług Finansowych Drukarnia w Bydgoszczy zakończy się w końcu odzyskaniem zainwestowanych w nie środków. Octava przeprowadzi rewitalizację obiektu, w którym do tej pory mieściło się Centrum Usług Finansowych, aby stworzyć z niego galerię handlową. Otwarcie Nowej Drukarni planowane jest na 2 kwartał 2020 roku.
  • Rewitalizacja Drukarni Bydgoszcz Autor: ~wehrwolf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,03 2021-09-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.