Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: 5,80%

Render Cube idzie ścieżką najlepszych studiów w Polsce

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Plany giełdowe
W marcu Render Cube poinformował o podpisaniu umowy ze spółkami z Grupy Kapitałowej INC, krajowego lidera w pozyskiwaniu finansowania dla film z sektora nowych technologii oraz w liczbie wprowadzanych podmiotów do zorganizowanego obrotu, w tym na NewConnect. Niedługo Spółka oraz jej partner INC mają poinformować o dalszych krokach i przedstawić więcej szczegółów. Render Cube planuje zadebiutować na NewConnect w drugiej połowie 2021 r."

Źródło: https://x.isbtech.pl/e-rozrywka/render-cube-idzie-sciezka-najlepszych-studiow-w-polsce/ 
  • Render Cube idzie ścieżką najlepszych studiów w Polsce Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INC 1,39% 7,30 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.