Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,72 zł , zmiana od tamtej pory: -32,54%

Remont w hotelu Pod Orłem

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Hotel Pod Orłem przy ul. Gdańskiej 14 to jeden z najpiękniejszych budynków w Bydgoszczy. Wiosną minionego roku polska sieć Focus Hotels przejęła go w zarządzanie. Nazwa zmieniła się na: Focus Premium Pod Orłem."

Źródło: http://bit.ly/2sK9V5b 
  • Remont w hotelu Pod Orłem Autor: ~Romano74

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IMMOBILE 1,94% 1,83 2020-04-09 14:29:22