Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  68,20 zł , zmiana od tamtej pory: 17,30%
Zapraszam po akcje REMAK. Spółka ma zaledwie 3 000 000 sztuk, przy free float 17%. Szykują się nowe kontrakty za granicą, ponieważ znalazłem na ich stronie info o rekrutacji pracowników ze znajomością języka niemieckiego. W mojej opinii jutro poszybuje na minimum 35 zł.
  • REMAK Autor: ~ekspert
  • Re: REMAK Autor: ~odp
  • Re: REMAK Autor: spinoza63

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,13% 80,00 2021-07-29 12:36:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.