Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,10 zł , zmiana od tamtej pory: 8,18%

Relaksowa sprzedaż działek ok. 1,27 ha za cenę ok 6,2 mln zł brutto

Zgłoś do moderatora
Zarząd INTERBUD-LUBLIN S.A. (Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 14 października 2021 r. zawarł ze spółką prawa handlowego (Kupujący), umowę sprzedaży czterech działek położonych w Lublinie w okolicy ul. Relaksowej (Nieruchomość) o łącznej powierzchni ok. 1,27 ha za cenę ok 6,2 mln zł brutto, przy czym uzyskana cena zostanie przeznaczona przede wszystkim na spłatę wierzycieli hipotecznych Emitenta tj. Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz Mota Engil Central Europe S.A. Zapłata ceny do ww. wierzycieli hipotecznych nastąpi do 15 października 2021 r., a zapłata reszty ceny należna Emitentowi będzie podzielona na dwie płatności tj. kwota 1,7 mln zł (w tym należny podatek VAT w kwocie 1,2 mln zł nastąpiła w dniu dzisiejszym a druga płatność w kwocie 2 mln zł nastąpi do dnia 27 kwietnia 2022 r. Wydanie Nieruchomości nastąpi do 15 października 2021 r.
Emitent informuje, iż Kupujący nie jest finansowo ani osobowo powiązany ze Spółką.
Powyższa umowa nie zawiera postanowień w zakresie istotnych kar umownych, a jej pozostałe warunki nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
  • Relaksowa sprzedaż działek ok. 1,27 ha za cenę ok 6,2 mln zł brutto Autor: ~KR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERBUD -0,83% 1,19 2021-11-29 15:25:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.