Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,50 zł , zmiana od tamtej pory: 18,13%

Relacja z konferencji wynikowej

Zgłoś do moderatora
Alumetal pozytywnie zaskoczył wynikami trzeciego kwartału - Omówienie sytuacji finansowej i biznesowej Grupy Alumetal po Q3 2019 oraz perspektyw na kolejne okresy

Grupa Alumetal, jeden z czołowych europejskich producentów wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych, ma za sobą udany trzeci kwartał. Pomimo sygnalizowanej perspektywy najtrudniejszego w tym roku okresu, podjęte inicjatywy optymalizacyjne, trafne decyzje handlowe oraz lepsze od pierwotnych oczekiwań otoczenie biznesowe przyniosły niezwykle pozytywne efekty.

- Osiągnęliśmy wskaźnik EBITDA na tonę najlepszy w tym roku. Nominalne wyniki są też wyraźnie lepsze od pierwotnych oczekiwań, co jest efektem pracy całego zespołu – podkreśliła Agnieszka Drzyżdżyk, Prezes Zarządu Alumetal S.A.

Pełna relacja z konferencji wynikowej + rozmowa wideo z Pania Prezes:
http://pandl.pl/aktualnosc/items/alumetal-sa-wideo-7798.html 
  • Relacja z konferencji wynikowej Autor: oswald1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL -0,67% 44,30 2020-01-22 16:27:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.