Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -26,13%

Relacja z chatu inwestorskiego dla Pulsu Biznesu

Zgłoś do moderatora
Poniżej przedstawiam najważniejsze punkty z dzisiejszego chatu inwestorskiego:

- Prezes nie widzi obecnie żadnych przeciwskazań do tego, aby Spółka 1-eg października wróciła do notowań ciągłych
- Spółka na chwile obecną nie sprzedawała testów jeszcze na rynku rosyjskim. Jest on zalany tanimi testami chińskimi. Prezes podkreślił, iż test MediPan może konkurować jakością z innymi testami, gdyż jest jednym z najlepszych na rynku
- Obecnie dystrybutor testów (Polpharma) prowadzi działania, mające na celu przepisywanie przez lekarzy POZ-tu, w nadchodzącym sezonie grypowym, testu różnicującego Covid-19 od grypy. Prezes podkreślił, iż jeżeli formalności te zakończą się sukcesem, będzie się można spodziewać znaczącego zapotrzebowania na ten produkt
- Obecne przychody z testów to ok kilkuset tysięcy zł miesięcznie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 0,43% 2,36 2021-10-25 15:55:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.