Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: -19,14%

Rekordowy rok spółki

Zgłoś do moderatora
Spółka jest już notowana ponad 15 lat więc można spojrzeć na nią z odpowiedniej już perspektywy. Ale jak by nie patrzyć spółka na naszych oczach przechodzi w inny wymiar, czego najlepszym odzwierciedleniem są tegoroczne kontrakty. Wygląda na to, że zauważyli to także inwestorzy. Jak się patrzy na wykres to cóż tam można zauważyć.
rok 2021 - duży obrót na akcjach (ponad 4,3 mln szt.)
rok 2022 - do chwili obecnej ok 25% wzrost (ytd; przy spadku całego rynku w zbliżonej wielkości) i już najwyższy w historii roczny wolumen (ponad 4,5 mln szt.).
Cóż to może oznaczać, gdy wymienia się w krótkim okresie prawie cały akcjonariat?
Rynek jest wystraszony, nawet bardzo i to jest to!
Powodzenia inwestorzy i spekulanci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 1,43% 5,66 2022-09-30 17:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.