Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,80 zł , zmiana od tamtej pory: -15,08%

Rekordowe Przychody w 1Q 2021

Zgłoś do moderatora
W całym pierwszym kwartale 2021r. przychody osiągnęły 58,8 mln zł, co stanowi 5,8% wzrostu w stosunku do przychodów za I kwartał 2020r., które wyniosły 55,6 mln zł

Kapitalne przychody w marcu i 1Q. To REKORD w historii firmy. Można się spodziewać kapitalnych zysków w 1Q.

Wzrost wzrost wzrost. W drodze do pierwszej setki!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 1,81% 33,80 2021-09-24 16:48:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.