Forum Giełda +Dodaj wątek

rekordowa sprzedaż w maju

Zgłoś do moderatora
Jest się czym, chwalić - 23 % wyżej niż rok temu. Sam wzrost kursu euro r/r jest ok 22-25% czyli na dobrą sprawę jest stagnacja a nawet lekki spadek licząc ilośc sprzedanych towarów. Raczej niech się pochwalą kto kupił ich śmieciowe obligacje i jaka jest szansa że banki przedłużą kredytowanie po 30 czerwca - a na to się nie zanosi i wtedy wielka klapa blisko. Ogólnie warto sprzedać walory przed tym krachem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS -5,75% 172,00 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.