Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,02 zł , zmiana od tamtej pory: 194,88%

Rekordowa sprzedaz mieszkan w III Q

Zgłoś do moderatora
"Deweloper zaliczył kolejny kwartał, w którym sprzedaż netto rosła w dwucyfrowym tempie.
Według wstępnych wyników, sprzedaż netto Dom Dev. w III kwartale 2015 roku wzrosła do rekordowych 640 lokali z 598 w II kwartale. W ujęciu narastającym po dziewięciu miesiącach tego roku sprzedaż wyniosła 1.705 lokali, co daje 22-proc. wzrost r/r. W minionym kwartale zwiększyła się także liczba przekazań do 478 lokali z 374 rok wcześniej. "

 
No czas najwyzszy wejsc na poziom rekomendacji:
DM mBank z 3.09 - 57,90 PLN
DM BPS z 25.08 - 53,30 PLN

 
Juz dzis byl przez pewien czas 49,49 PLN za akcje

 
Czas najwyzszy ruszyc troche tym domkiem :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,28% 141,60 2023-05-30 09:48:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.