Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,85 zł , zmiana od tamtej pory: -0,51%

Rekordowa sprzedaż, a na giełdzie spółka śpi.

Zgłoś do moderatora
Sofia, Bułgaria, 5 lipca 2022 r. – Zgodnie z wymogami art. 100t LPOS, „Sopharma” AD informuje, że za czerwiec 2022 r. Spółka odnotowała wzrost sprzedaży o 83% w porównaniu do analogicznego miesiąca roku poprzedniego, m.in. 39% wzrost sprzedaży krajowej i 109% wzrost sprzedaży eksportowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOPHARMA 0,00% 9,80 2022-11-28 10:23:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.