Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,28 zł , zmiana od tamtej pory: 12,26%

rekomendacje z BOŚ_Famur gorzej od rynku

Zgłoś do moderatora
Analitycy DM BOŚ, w raporcie miesięcznym z 4 grudnia, podwyższyli rekomendację do "kupuj" dla Compu, Handlowego, Millennium i TS Games, do "trzymaj" rekomendację dla mBanku i Neuki, natomiast obniżyli do "sprzedaj" rekomendację dla CI Games i Famuru.
Top picki DM BOŚ na 2023 rok to: AB, Asbis, Big Cheese Studio, Creepy Jar, Eurocash, Inter Cars, LPP, Millennium, Mirbud, PKN Orlen, Selvita, Vercom, Votum i Voxel.

W grudniowym raporcie DM BOŚ podwyższył 12-miesięczną wycenę akcji spółek: Ciech, PCC Rokita, Budimex, Mirbud, Decora, Lena Lighting, Arctic Paper, Benefit, Eurotel, Inter Cars, LPP, OEX, Sanok, VRG, Dino, Eurocash, Alior, Handlowy, Millennium, Pekao, Santander BP, Neuca, Selvita, AB, Asbis, JSW, PKN Orlen, Asseco BS, Asseco Poland, Asseco SEE, Brand24, Comarch, LiveChat, Vercom, CD Projekt, CI Games, Creepy Jar, TS Games, Cyfrowy Polsat i Orange PL.

Analitycy obniżyli 12-miesięczną wycenę dla spółek: Erbud, Unibep, Kęty, Mercor, CCC, Forte, KGL, Mercator, Toya, INGBSK, mBank, Celon Pharma, Poltreg, Action, Echo, GTC, Tower Investments, Comp, 11 bit studios, PlayWay, PGE i Tauronu.

Nowymi podmiotami na liście spółek, które mogą się zachować lepiej od rynku są: Ciech, PCC Rokita, Votum, Voxel, Comp.

Podmioty wycofane z listy spółek, które mogą się zachować lepiej od rynku: Azoty, LiveChat, 11 bit studios, Big Cheese Studio. Nowe podmioty na liście spółek, które mogą się zachować gorzej od rynku to: Famur, KGHM, CD Projekt. Podmioty wycofane z listy spółek, które mogą się zachować gorzej od rynku to: BAH, Neuca.

Depesza jest skrótem raportu DM BOŚ. Dystrybucja niniejszego raportu nastąpiła 5 grudnia 2022 r. o godzinie 8.30.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAMUR -0,27% 3,68 2023-03-29 10:25:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.