Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,33 zł , zmiana od tamtej pory: -26,45%

Rekomendacje.

Zgłoś do moderatora
Obserwując historycznie wydawane rekomendacje można zauważyć ze się sprawdzały na razie wszystkie. Przekroczenie ceny z rekomendacji następowało w okresie od 1 miesiąca do 2 miesięcy. Wychodzi z tego ze cenę 6,60 zł Mirbud przekroczy na początku lipca.
  • Rekomendacje. Autor: ~inwestor
  • Re: Rekomendacje. Autor: ~Zeus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD -0,25% 3,92 2021-10-15 17:00:00