Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,66 zł , zmiana od tamtej pory: -27,39%

rekomendacja z 19.03

Zgłoś do moderatora

Analityk Raiffeisen Centrobank Oleg Galbur podniósł rekomendację dla Grupy Lotos do "kupuj" z "trzymaj", a cenę docelową zwiększył do 102 zł ze 100 zł wcześniej, co daje potencjał wzrostu o 20 proc. - poinformowała agencja Bloomberg.
19.03.2019
LTS  (LOTOS)
Raiffeisen ZB Austria

kupuj
  • rekomendacja z 19.03 Autor: ~RE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,44% 62,92 2020-07-15 13:24:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.