Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,25 zł , zmiana od tamtej pory: -8,71%

Rekomendacja ATM Grupa - 5,90

Zgłoś do moderatora
Dla zainteresowanych link https://www.ipopemasecurities.pl/media/files/analizy-atm-zwiekszajac-ekspozycje-na-produkcje-premium.pdf 
Dziwne, że o innych spółkach była mowa w prasie/mediach/depeszach a o tej cisza
  • Rekomendacja ATM Grupa - 5,90 Autor: ~Artek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ATMGRUPA 0,00% 3,88 2022-05-26 09:00:00