Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  69,50 zł , zmiana od tamtej pory: -13,38%

"rekomend"= plan. emisja- może- nie być potrzebna do akwizycji...

Zgłoś do moderatora
- może...
no, właśnie, tyle to prawie każdy może

poza tym biznesy asfaltowe pod które rysuje się te fantasy wizje bardziej są/będą potrzebne po drugiej stronie Wisły lub przy CPK a z Fosowskich to daleko i z tymi akwizycjami (potencjalnymi) nie tak kolorowo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 3,79% 60,20 2022-10-05 13:15:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.