Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,64 zł , zmiana od tamtej pory: -29,01%

reko 36 zł

Zgłoś do moderatora
Analityczka Erste Group Nora Nagy podniosła rekomendację dla Cyfrowego Polsatu do "kupuj" z "akumuluj", wyznaczając cenę docelową akcji tej spółki na 36 zł, co daje potencjał wzrostu o 21 proc. wobec kursu zamknięcia z czwartkowej sesji GPW;

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CYFRPLSAT -4,36% 21,04 2022-07-05 17:01:49