Forum Giełda +Dodaj wątek

REKLAMA OPLA Z POLSKIMI GWIAZDAMI BORUSSII DORTMUND

Zgłoś do moderatora
MEDIACAP SA: REKLAMA OPLA Z POLSKIMI GWIAZDAMI BORUSSII DORTMUND

W połowie lutego odbyła się premiera reklamy z udziałem polskich gwiazd Borussii Dortmund dla marki OPEL, która z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej komentowanych reklam w ostatnim czasie, a została wyprodukowana przez Scholz & Friends Warszawa Sp. z o.o. (spółkę zależną MEDIACAP SA).

Powierzenie nam produkcji wizerunkowej przez tego klienta było pierwszym od lat przypadkiem w którym polska agencja mogła samodzielnie wyprodukować reklamę wizerunkową dla tej międzynarodowej marki motoryzacyjnej.

„Produkcja reklam, o których ludzie powszechnie rozmawiają zwiększa sprzedaż naszych klientów a równocześnie buduje wizerunek Scholz & Friends Warszawa jak wyróżniającej się i skutecznej agencji reklamowej.” – stwierdził Jacek Olechowski, Prezes Zarządu MEDIACAP SA.

Link do reklamy to:
http://www.s-f.com/warszawa/en/creation/cases/opel_astra_sedan/

Link do „making of”:
http://scholz.23video.com/v.ihtml?source=share&photo%5fid=7787486
  • REKLAMA OPLA Z POLSKIMI GWIAZDAMI BORUSSII DORTMUND Autor: ~info

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDIACAP 0,00% 3,23 2021-10-22 17:00:00