Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -6,08%

Rejestracja NIE jest BEZPŁATNA!

Zgłoś do moderatora
Na forum widać bezpardonową nagonkę trolli Szczęsnego, by rejestrować sie na Walne.
By zablokować delisting, musieliby zebrać astronomiczną ilość 7 000 000 akcji, co oczywiście jest nierealne.

Dodatkowo, rejestracja nie jest darmowa!
Koszt rejestracji to 30 złotych. Można za to kupić 10 piw, 0,7 litra wódki, jednego blanta, lub opakowanie lubrykantu dla dziewczyny, by nie kwiczała przy chędożeniu.

Kwota ta nie jest zwracana, przepada! http://emotikona.pl/emotikony/pic/0what.gif

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,00% 0,68 2020-11-25 11:05:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.