Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,15 zł , zmiana od tamtej pory: 90,11%

REINO, drugie Plaza Centers

Zgłoś do moderatora
Nieruchomości komercyjne, magazyny i e-commerce? Mieszanka zyskownie wybuchowa. Branża więcej niż na czasie. Druga Plaza Centers. Według ostatniego raportu ich wartość aktywów wynosi kosmiczne 500 mln euro!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/REINO-CAPITAL-SA-Szacunki-wynikow-finansowych-podmiotu-zaleznego-REINO-Partners-Sp-z-o-o-za-I-polrocze-2021-r-8156576.html
  • REINO, drugie Plaza Centers Autor: ~nieszukajdaleko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 1,13% 26,90 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.