Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,55 zł , zmiana od tamtej pory: -10,94%

Refundacja 4 rodzajów zabiegów daVinci

Zgłoś do moderatora
Bardzo ciekawe informacje z dzisiejszej konferencji. Wiceprezes Korecki opowiadał jak wygląda program pilotażowy realizowany na zlecenie NFZ przez 3 wyznaczone szpitale: PUM w Szczecinie, KSW nr 1 w Rzeszowie i CSK MSWiA w Warszawie. Szpitale te zbierają dokładne dane nt. stanu pacjenta po zabiegu, czasu przebywania w szpitalu po zabiegu i odzyskiwania sprawności, zużycia krwi podczas zabiegów, ewentualnych powikłań, czasu przeprowadzania zabiegu. Analiza zostanie przekazana do AOTMiT w celu określenia stawek refundacyjnych dla 4 wskazań onkologicznych. A więc pełna refundacja powinna nastąpić w ciągu kilku miesięcy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -1,06% 28,10 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.