Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,46 zł , zmiana od tamtej pory: -79,96%

redukcja 60-65% i co potem? jakie pomysły?

Zgłoś do moderatora
wg szacunków redukcja wyniesie około 60-65% czyli zostanie sprzedanych tylko około 35 do max. 40% akcji zablokowanych pod sprzedaż,
co robicie po zdjęciu blokady akcji:
1. nie robię nic i zostaję z aktualną proporcjonalnie zmniejszoną przez skup liczbą akcji
2. sprzedaję wszystko co zostało po aktualnym kursie (czyli ok.2,50)
3. dokupię tyle akcji ile zostało sprzedanych tak aby powrócić do stanu posiadania sprzed skupu

???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOHODEV 9,56% 0,49 2024-02-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.