Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,90 zł , zmiana od tamtej pory: -29,89%

Reddev, Ovid

Zgłoś do moderatora
Piszecie o Mode, Digital, Eurohit, Optizen nie są to złe typy.
Ale trzeba wziąć pod uwage jeszcze inne czynniki. EKIPA chce wejść z przytupem na rynek gier. Produkcja gier to długi i czasochłonny proces, czy nie łatwiej by było podpiąć sie pod istniejący projekt i firmować go swoim nazwiskiem? Lub skorzystać z pomocy już istniejącego studia powiązanego z Januarym Ciszewskim?

To pojawiają się dwa typy:
- RedDev - studio stopniowo wykupywane przez JRHolding. Najciekawszy jest raport bieżący 35/2020 w którym jest napisane miedzy innymi "Przedmiotem listu intencyjnego jest współpraca stron przy produkcji i wydaniu gry o roboczym tytule Projekt X („Gra”) i kolejnych gier." "List intencyjny zakłada ponadto, że przedmiotem negocjacji pomiędzy Emitentem a All In! Games będzie również współpraca przy tworzeniu i wydawaniu kolejnych gier.". No właśnie, ten tajemniczy projekt X. Nikt nie wie czym on będzie, jedyne co wiadomo to to że ma wyjść w 2021 roku, idealnie by się to zgrywało z debiutem EKIPY planowanym również na ten rok.
- OvidWorks - spółka powiązana z Ciszewskim pośrednio poprzez AllInGames, który jest ich wydawcą, oraz Varsaw w którym Ciszewski ma udziały. Sama spółka jest bardzo ciekawa, ponieważ tworzą świetne gry (średnia steam Very Positive) oraz maja duże doświadczenie w VR (Interkosmos). Jak wiemy AllInGames wydało Ghostrunnera, ale tej gry chyba nie muszę przedstawiać.
Aktualnie zajmują się produkcja gry VR, najprawdopodobniej kontynuacja Interkosmos, oraz uwaga SIECIOWYM FPS. Tutaj też bez problemu można podpiąć ekipe.

Obie spółki aktualnie są w konsolidacji/lekim spadku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRHOLDING -2,93% 13,25 2021-01-25 11:26:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.