Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -4,76%

RedDeerGames pojawia się coraz częściej

Zgłoś do moderatora
RedDeerGames to nazwa, która pojawia się coraz częściej, a urocza Encyklopedia Little Mouse jest niedawnym wydaniem na Switch eShop. Wydawca / programista przedstawił teraz swój kolejny tytuł, który ma pojawić się na Switch (wraz z PC / Xbox) jeszcze w tym roku - 7 Horizons. Jego wielką zaletą jest to, że rozgrywka będzie brzmiała `` Rayman spotyka Mega Mana '', co jest dość odważne, ale materiał ze zwiastuna przynajmniej daje solidne pierwsze wrażenie. Platformówka z pewną wrażliwością na broń, grasz jako zmiennokształtna galaretka, a także najwyraźniej jako szereg ich przyjaciół, każdy z innymi umiejętnościami. Początkowy materiał filmowy nie pokazuje zbyt wiele, ale najwyraźniej ostateczna gra będzie miała kilka różnych światów (siedem wydaje się logicznym przypuszczeniem) i różne typy wrogów / bossów. https://www.nintendolife.com/news/2021/05/7_horizons_aims_to_bring_rayman_meets_mega_man_to_switch_this_year

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG 0,00% 5,00 2021-07-22 11:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.