Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,10 zł , zmiana od tamtej pory: -87,14%

Redan zamyka sklepy wlasne!

Zgłoś do moderatora
Top&Secret Reduta w Warszawie zamknięty, Płock zamknięty.
W tym msc to już podobno 3.
Osoby z centrali zwalniane.

Dla mnie 2 opcje

albo bankrut
albo zmiana only franczyz i moze jeszcze udzwignal kilka sezonow ;)

dodam ze textil market zostal wylaczony z grupy redan i jest w oddzielnym notowaniu (pewnie dla tego ze jako jedyny przynosi duze zyski) a tutaj szacuja spadek..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
REDAN 0,00% 0,27 2020-02-21 11:00:00