Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,63 zł , zmiana od tamtej pory: -2,18%

RED jak tam twój ZEPAK

Zgłoś do moderatora
pewnie jako geniusz giełdowy wyszedłeś o 16ej bo widziałeś przegrzanie na papierze buheheheheheh wyngiel mówiłem a nie atom fistaszku !!! a teraz pora na biomiedzio.. obroty powoli rosną a to już jakiś bodziec ale nie przejmuj się śledzie na grójeckim polu możesz nadal zbierać ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 1,51% 9,42 2021-10-27 14:30:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.