Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  393,40 zł , zmiana od tamtej pory: 1,42%

Red Dead Redemption 2 sprzedał 31 mln sztuk w 2

Zgłoś do moderatora
Producent RDR2 pochwalił się, że gra, która została wydana w październiku 2018 sprzedała się do dzisiaj na konsolach i PC w łącznej liczbie 31 mln sztuk, teraz zobaczymy czy zgodnie z oczekiwaniami Analityków Cyberpunk2077 zrobi ten wynik w kilka miesięcy, bo RDR2 potrzebował na to blisko 2 lat. Czekamy i kibicujemy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 4,59% 399,00 2020-05-28 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.