Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 1,63%

Reasumując brak spekulacji powoduje lament

Zgłoś do moderatora
Każdy na NC chce zarobić na śmieciowych akcjach. Zamiast sprzedawać gdy rosną kupuje. Brak informacji jest bez zarzutu , a informowanie jest podejrzane. Czyli lepiej nie pokazywać co się robi , albo nic nie robić. Trzecia opcja zrezygnować czas ucieka , prawdziwy inwestor pokazujący swoje oblicze i utożsamiający się ze spółką może się po prostu zdegustować. Spekulanci nigdy się nie ujawniają dlatego atakuje się i publicznie i z urzędu tylko tych , twardych i prawdziwych. Tylko że kurs wiecznie rosnąć nie może i zawsze nadchodzi okres krytyki.
  • Reasumując brak spekulacji powoduje lament Autor: ~Nostradamus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC 0,00% 0,25 2022-12-06 11:27:09