Forum Giełda +Dodaj wątek

REAS: Rynek mieszkaniowy w Polsce po III kw. 2014 r.

Zgłoś do moderatora
REAS: Rynek mieszkaniowy w Polsce po III kw. 2014 r.

Sprzedaż w III kw. 2014 utrzymała się na wysokim poziomie, ale liczba wprowadzonych na rynek mieszkań znów była jeszcze wyższa. W efekcie drugi kwartał z rzędu wzrosła oferta. Zmiany cen są niewielkie, bliskie stabilizacji.

http://echo.stockwatch.pl/raporty-branzowe/reas-rynek-mieszkaniowy-w-polsce-po-iii-kw-2014-r
  • REAS: Rynek mieszkaniowy w Polsce po III kw. 2014 r. Autor: ~kolron

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,00% 96,70 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.