Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -83,03%

Realizacja zamówień do 12 miesięcy.

Zgłoś do moderatora
Kto miał kupić ten kupił, jak podpiszą porozumienie to cena powinna przebić złotówkę. Ale to BAH więc może się równie dobrze zdarzyć że grubasek postanowi zasypać dodatkowy popyt. Sytuacja jest taka że ma jeszcze czas na zbieranie. Są bardzo duże kłopoty z produkcją. Tak naprawdę to jakie są możliwości sprzedaży i marże BAH może być widoczne dopiero za rok.
Zamówienia zaczną się na siebie nakładać, prawdopodobnie będzie wyglądało to tak że:
Zamówienie złożone dzisiaj np. na Defendera będzie zrealizowanie za około 12 miesięcy.
Ale wkrótce okres realizacji będzie się skracał do standardowych 3-4 miesięcy, więc za rok nałoży się realizacja wielu zamówień jednocześnie. Jak dodatkowo dogadają się co do wysokości odszkodowania (w najbliższej umowie raczej tego nie będzie), wtedy żadna cena mnie nie zdziwi, nawet x 10 od dzisiejszej. Najlepiej kupić i zapomnieć na dwa lata.
https://www.thisismoney.co.uk/money/cars/article-9919375/JLR-customers-forced-wait-YEAR-delivery-models.html?fbclid=IwAR15dVA1uFjuRv1d969q_vpGpMJXdudEtv1EWVU3qTTv_GUyisg1HD4gu2Y

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BAHOLDING -0,30% 0,13 2023-09-21 17:00:00