Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,80 zł , zmiana od tamtej pory: -22,49%

realizacja prognozy z dnia 8-04 strona ogólnodostepna

Zgłoś do moderatora
http://schooloftrading.pl/2016/05/04/sztuka-interpretacji-wykresow-spolek-gieldowych-art-interpretation-of-the-charts-listed-companies/
szukaj na dole strony
  • realizacja prognozy z dnia 8-04 strona ogólnodostepna Autor: ~okey

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03