Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,05 zł , zmiana od tamtej pory: -16,29%

Realiacja umowy w/g HARMONOGRAMU

Zgłoś do moderatora
Dnia
2022-08-17 o godz. 19:37 ~Paweł napisał(a):
> Nic się nie skończyło,kto ci to powiedział? Prezes wyraźnie powiedział,że umowa obowiązuje i jest REALIZOWANA.
> Według Ciebie prezes kłamie ? wiesz że to podchodzi pod KNF i prokurature?

Oczywiście, że umowa jest realizowana, ale według HARMONOGRAMU, do którego NVX może wpisać zero. I to się właśnie dzieje.

Mabionek nie został certyfikowanym dostawcą antygenu do komercjalizowanej szczepionki ani przez EMA, ani przez FDA, ani przez żadnego innego regulatora.
Wyprodukowane przez SII szczepionki Novavax wylewa do Renu, bo nie ma na nie zbytu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -6,59% 20,97 2022-11-25 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.