Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,02 zł , zmiana od tamtej pory: -22,44%

Real. nie wiem czy to dobry pomysl by publikować ukryte dane

Zgłoś do moderatora
Po to są niepubliczne by profesjonalni inwestorzy zdążyli się obkupic. Ulica się dowie że tu będzie eldorado i za szybko urośnie i zabierze wielu zarobki. Ulica powinna poznać te tajne świetne info dopiero powyżej 16. Dlatego tym razem pisze krytycznie. Taki Kenobi może mieć np teraz pretensje że profesjonalne, analizy ukazały światło dzienne i popsuje tu wielu interesy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -1,27% 11,65 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.