Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,30 zł , zmiana od tamtej pory: -38,20%

Re: Zyski Medicala

Zgłoś do moderatora
Ok, ale może być powiększony właśnie o tę część, którą oni kwestionują (nie jest ujęta w odpisie) i wtedy znowu będzie uderzał w wyniki. Jest również pewna część, która będzie powtarzalna, bo teraz będą już płacić ten podatek za każdym razem. Z tego co zrozumiałem, zakwestionowali tylko część rozliczenia, a ta pozostała kwota to zaległość. W kolejnych latach po prostu będą płacić na bieżąco to, co wynika z rozliczeń.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 4,74% 29,85 2019-03-22 17:02:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.