Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,30 zł , zmiana od tamtej pory: -2,48%

Re: Zyski Medicala

Zgłoś do moderatora
Ok, ale może być powiększony właśnie o tę część, którą oni kwestionują (nie jest ujęta w odpisie) i wtedy znowu będzie uderzał w wyniki. Jest również pewna część, która będzie powtarzalna, bo teraz będą już płacić ten podatek za każdym razem. Z tego co zrozumiałem, zakwestionowali tylko część rozliczenia, a ta pozostała kwota to zaległość. W kolejnych latach po prostu będą płacić na bieżąco to, co wynika z rozliczeń.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 5,84% 47,10 2018-10-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl