Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,06 zł , zmiana od tamtej pory: -30,72%

Re: Zyski a wynagrodzenia

Zgłoś do moderatora
Pełna zgoda Zibi mam takie same zdanie i tak powinno być w każdej spółce ale niestety nie jest ………….dlatego trzeba do tego dążyć i cisnąć zarząd a jak nie to Qut albo dzielimy na wszystkich albo nie ma dla nikogo !! Zysk powinien być dzielony na wszystkich akcjonariuszy przyjmując jakąś tam strategie działania spółki i podziału zysku czy to w postaci dywidendy czy skupu akcji z rynku i umorzenia ich a nie rozwadnianiu cały czas kapitału obejmując akcje co raz taniej !!Mam nadzieje że to się zmieni po Walnym a zarząd w końcu będzie realizował swoje cele i przy osiągnięciu pozytywnych rezultatów w postaci zysku spółki można dopiero mówić o nagrodach czy podniesieniu wynagrodzenia dla zarządu proporcjonalnie oczywiście do wypracowanego zysku i podziału go na wszystkich akcjonariuszy a nie tylko dla zarządu i wierzycieli !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUMECH -3,20% 2,12 2020-08-10 09:26:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.