Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,19 zł , zmiana od tamtej pory: -85,67%

Re: Zysk za I półrocze

Zgłoś do moderatora

informacja raport 3 / 2016 .......... Ostateczna cena nabycia udziałów Podmiotu Zależnego ("Cena Ostateczna?) w Dniu Zamknięcia wyniosła 193,7 mln zł. Wartość ewidencyjna zbytych aktywów w księgach Sprzedającego zgodnie z MSSF na 31 grudnia 2015 r. wynosi 142,4 mln zł. P.R.E.S.C.O. informuje, że wartość ewidencyjna zbytych aktywów zgodnie z MSSF na 31 marca 2016 r. zostanie wykazana w raporcie okresowym Grupy P.R.E.S.C.O. za 1 kwartał 2016 r., który opublikowany zostanie 16 maja 2016 r

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO 0,00% 1,03 2021-07-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.