Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,18 zł , zmiana od tamtej pory: -85,38%

Re: Zysk za I półrocze

Zgłoś do moderatora
czytaj ze zrozumieniem raporty. pisze tam jak wół.

skup ma na celu podniesienia wartości akcji na rynku i uodpornienie ich na spekulację.

umowa z krukiem zawarta była tak , że presco maksymalnie miała przekazać baz danych do końca maja a kruk mial po tym czasie maksymalnie 14 dni na zapłatę kasy. wg info na stronie presco ... w dniu 15 kwietnia wierzytelności przejął KRUK a więc zapłata była do konca kwietnia. dlaczego nie ma info o wpłynięciu takiej kasy na konto. chyba ze już była informacja w raporcie bo ci zapłącili wczesniej. ale tak się nie robi

inne info ze strony presco.

P.R.E.S.C.O. GROUP S.A., działa od 1998 roku. Podstawowym rynkiem, na którym spółka budowała swoją pozycję był rynek obrotu wierzytelnościami w Polsce. W kwietniu 2016 roku spółka zaprzestała działalności na rynku wierzytelności w Polsce angażując się w plany rozwoju w sektorze consumer finance.
P.R.E.S.C.O. nadal prowadzi działalność inwestycyjną oraz windykację wierzytelności własnych nabytych na rynku rosyjskim.
Od roku 2011 P.R.E.S.C.O. jest też spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO -13,22% 1,05 2021-07-16 15:00:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.