Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,14 zł , zmiana od tamtej pory: 1,45%

Re: Zysk za 3 q powinien byc najwyższy w historii spółki .

Zgłoś do moderatora
Dikkys Investments Limited który leasingował samoloty od 2008 az do ogloszenia upadłości drugiej najwiekszej floty w Rosji Trasaero oprócz pieniędzy z pośrednictwa ze sprzedaży umowy najmu leasingowych A321 z Trasaero do Aerofloty Финам.ru - Заседание совета директоров "Аэрофлота" - Рынок и ... może odzyskać od Trasaero rownież 346 055 260,08 rubli 20 mln zl .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.