Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,09 zł , zmiana od tamtej pory: 2,69%

Re: Zysk za 3 q powinien byc najwyższy w historii spółki .

Zgłoś do moderatora
Może masz rację . Jesli chodzi te cztery brakujace to Aeroflot sprzedal do Irlandii razem 4 A321 we wrzesniu nie tylko ten jeden A 321 o którym pisałem w innym poście Wszystkie one były 1 roczne z parku Aeroflotu i o dziwo we wszystkich 4 przypadkach leasingodawcą byl Industrial Commercial Bank of China i pochodziły z byłej floty Transareo Airlines
http://www.amcarusa.com/various.htm zakładka Irlandia numery 6726 ,6756 ,6817 ,6678.
Jesli kancelaria podaje że pozyskali 9 samolotów z rodziny A320 to pewno w raporcie za 3 q bedzie zakup 2 Airbusów .
Watpie jednak żeby pośredniczyli aż w 11 trasakcjach bo to za duzo jak na jeden Q , chociaż tak by wynikalo z tych komunikatów .
Sam pisze że ma byc najwyższy ale dla mnie wystarczy żeby zysk netto za 3q był taki jak w2 q 2016 to i tak przy takim wyniku bedzie wzrost o 300 % w stosunku do 3q 2015 roku .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.