Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,07 zł , zmiana od tamtej pory: 3,19%

Re: Zysk za 3 q powinien byc najwyższy w historii spółki .

Zgłoś do moderatora
Ale z tym pośrednictwem coś mi nie pasuje Jeżeli Rada Dyrektorów (Rady Nadzorczej) 25 sierpnia 2016 roku miała 
zmienić istotne warunki transakcji (zestaw powiązanych ze sobą transakcji) wynajęcia
(Leasing) siedem nowych samolotów Airbus 321 z silnikami produkowanymi przez
CFM International S.A. Program "leasing zwrotny" a 4i 5 sierpnia do takiego pośrednictwa już doszło co w raporcie ujawnia spółka to nie możliwe żeby zatwierdzali w tych siedmiu te wcześniejsze 4 drugi raz . Jeśli prowadzili wymianę na nową flotę to żeby zakupić 11 nowych musieliby pozbyć sie z swojego parku 11 innych A321 (4 poszły do SPA Polska ,1 do Darta i 2 sa na sprzedaz https://www.planespotters.net/production-list/search?fleet=Aeroflot-Russian-Airlines&manufacturer=Airbus&type=A321&fleetStatus=historic) Do 11 brakuje nam 4 ale wczoraj znalazł się jeszcze jeden o którym napisałeś że Areflot sprzedał do Irlandi . Gdyby znalazły jeszcze trzy sprzedane z ich floty to wszystko by sie zgadzało .
Druga sprawa w nastepnym poście podajesz "W 2016 roku prawnicy Kancelarii doradzali juz AviaAM Leasing AB w pozyskiwaniu dziewięciu samolotów Airbus 319 / 320 /321".
www.sulijapartners.com/2016-09-23-aviation-finance-transactions.
A przeciez według raportu za pierwsze półrocze kupili 4 A321 ,1 A320,2 A319 daje to liczbe 7 do półrocza . http://www.aviaam.com/upload/Investor-presentation-Q2-2016.pdf a wie na 3 q zostaje 1 A321 zakupiony do Darta mamy dopiero 8 samolotów co oznacz że został zakupiny w 3 Q jeszcze jeden o którym nie mamy pojęcia .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.