Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,57 zł , zmiana od tamtej pory: 17,65%

Re: Zysk za 3 q powinien byc najwyższy w historii spółki .

Zgłoś do moderatora
Jakie dochody za pośrednictwo ? Ceny podawane przez Airbusa cennik podawałem na forum są cenami katalogowymi . Rzeczywiste ceny sprzedaży są niższe , upusty dla poważnych kontrachentów moga siegać nawt 50% . Widzimy to na Polskim przykładzie zamawiania śmigłowców przez rząd Tuska . Te same śmigłowce Airbusa Kuwejt wynegociował za połowe ceny . Wystarczy być pośrednikiem pomiędzy Kuwejtem a Polskim rządem i za pośrednictwo zgarnąć nie złą kasę , chyba jeszcze bardziej niewyobrażalną , Wszystko zależy od tego ile zapłacił za te Airbusy Industrial Commercial Bank of China. A ponieważ jest największym odbiorcą na świecie to ma olbrzymie upusty . Wygląda na to że zdanie "Sprzedaż i-leasing zwrotny") teraz«Dikkys Investments" oznacza że to prawo leasingu zwrotnego od Transareo posiadał teraz Dikkys Investments i to prawo sprzedał . Ale w tym artykule czytamy dla nas ważne że te samoloty dotarły z opóżnieniem do Aeroflotu bo pierwsza dostawa miała byc w maju a trwał sezon letni i dlatego Aeroflot również przekazywał z opóżnieniem 4 A321 do Small Planet To opóżnienie w otrzymaniu A 321 potwierdza również Small Planet w swoim raporcie rocznym
 http://www.rusaviainsider.com/lithuanias-small-planet-airlines-sees-smaller-profit-in-h1/ 
W ciągu sześciu miesięcy, Small Planet dodaje sześć nowych samolotów i przewożi 660 tysięcy pasażerów, 26% więcej RDR. "Niestety, cztery z sześciu nowych samolotów w naszej flocie przyszły bardzo późno i to było główną przyczyną słabych wyników na czas i rentowności", powiedział Vytautas Kaikaris, Dyrektor Generalny Small Planet Group.
To wyjasnia tak słabe wyniki Aviaaml w 2 q gdyż te samoloty nie pracowały dłużej niz 1 miesiąc . Teraz gdy pracuje cała flota zysk z leasingu w 3q powinny zadowolić najbardziej wybrednych .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.