Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,86 zł , zmiana od tamtej pory: 7,31%

Re: zysk netto Q2 ok 750 mln zł - strata na akcjach PEKAO w kilka dni 75

Zgłoś do moderatora
Ostrzegałem to pisiory pluli na mnie https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=6261529&strona=1 teraz Nic juz nie doradzam tylko przypominam : " To wszystko nie ma znaczenia jak do władzy dochodza durnie (Grecja,Turcja, Argenntyna , Włochy itp) A Polska pod wodza PiSu moze bardzo szybko dolaczyc do tej "Elity" Wszyscy widzieli Szydło i Morawieckiego na tle drukowanego elektryka dostawczego z URSUSA To teraz ile stoi akcja tej perły przywracanej dla Polski przez "dodra zmiane"?.https://stooq.pl/q/?s=urs&c=1y&t=c&a=lg&b=0
 Przypominam,ze pisiory jeszcze nic nie zbudowali i lekką reka wydaja miliardy z naszych podatków/."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,76% 41,70 2019-02-22 17:03:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl