Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,00 zł , zmiana od tamtej pory: -17,95%

Re: zysk netto 1.6 mln za czwarty kwartał

Zgłoś do moderatora
Ty weź już się nie produkuj OBSERWATOR bo bredzisz.

Duże sieci jak BOMI czy ALMA czy Piotr i Paweł były pionierami BIO i w każdej był BIP. Na szczęście dzięki przezorności Zarządu w małych skalach - tam nie szła ta żywność i nie ponieśli wielkich kosztów upadku - bo by taka sieć upadająca mogła zatopić BIP.

Handel Eco jakbyś nie wiedział w większości na Świecie odbywa się przez wyspecjalizowane sklepy i sieci. I wszędzie w tych kanałach jest BIP, a sklepach stacjonarnych gdzie ryzyko, że ktoś upadnie lub nie zapłaci - są wszędzie!!! Zresztą wiele w nich otwartych wg formuły BIP.

Ponadto kiedyś BIP produkował dla dużych sieci masówkę pod opakowaniami tych sieci - na zlecenie... samemu importując towary. Czy to robi dalej - pewnie nie, by nie konkurowały te produkty z ich własnymi markami w sieci detalicznej.

BIO PLANET stanie się kiedyś MARKĄ GLOBALNĄ!!! Tak to widzę. Ale sza... muszę najpierw dokupić.

Czas na to się kończy. Idzie kolejny IMPULS i to mocny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -0,62% 32,00 2021-10-22 14:50:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.