Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,00 zł , zmiana od tamtej pory: -17,89%

Re: zysk netto 1.6 mln za czwarty kwartał

Zgłoś do moderatora
Co do IDEA znam jedną co nie najlepiej skończyła...
Budowanie kompetencji, budowane bazy produktowej, którą trzeba mieć dla klientów, budowanie sieci zbytu to długi, żmudny i kosztowny proces.
Mamy gigantów branży spożywczej którzy próbowali w Polsce stworzyć firmę produkcyjno dystrybucyjną w branży EKO i polegli , przepalając przy okazji dziesiątki jak nie setki mln zł.
Dobry przykład to też OFZ. Permanentne straty od 10 lat?
Żeby czymś handlować trzeba mieć siedzibę, trzeba mieć magazyny, trzeba mieć logistykę... I na początek rzeszę ludzi z działów importu, jakości, etykietowania, marketingu, magazynierów, kierowców... i jeździ się z kilkoma skrzyneczkami na koniec polski...

To nie takie proste jak się komuś wydaje. A że firmy jakieś powstają to i dobrze, bo będą BIP motywować do jeszcze bardziej wytężonej pracy i podnoszeniu kwalifikacji i jakości swoich działań.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -3,70% 31,20 2021-10-27 16:31:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.