Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,89%

Re: zysk netto 1.6 mln za czwarty kwartał

Zgłoś do moderatora
Popieram przedmówcę. Zdecydowanie pandemia miała wpływ na osiągnięty wynik, mamy ryzyko że trend ten zostanie odwrócony. Póki co jednak pandemia trwa w najlepsze i wysoce prawdopodobne jest że do końca kwartału a i nawet półrocza niewiele się zmieni w kontekście gastronomii, co może utrzymywać w pozytywnym trendzie wyniki spółki. Możliwe, że będziemy później mieli częściowy odwrót od bio, chociaż zakładam że część konsumentów zapoznawszy się z produktem może przy nim pozostać, a więc baza klientów w pewnym stopniu na pewno została rozszerzona.
Ja spoglądam na spółkę ostrożnie, ale optymistycznie, biorąc jednak całościową sytuację pod uwagę, ale oczywiście niech każdy decyduje sam:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 3,23% 32,00 2021-10-15 13:03:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.